Duyuru:

Adsense Reklamlarına Tıklayarak BloggErcan'a Destek Olabilirsiniz.

Hakkımda

Merhaba, Ben Ercan KIZILKOCA.

2011 yılında interneti kullanım amacım belirli bir kitleye ulaşıp onlara bildiklerimi ve sizlerin aradıklarını sizlere aktarmak oldu.

2011 yılından itibaren web site kurmaya adım attım. Bir çoğunuz gibi bende “Bedava Sitem” yani “Tr.gg” ile bu yola başladım. 🙂

Daha sonrasında kendimi geliştirerek yavaş yavaş domain sektörüne yani “Dot TK” ya yöneldim burada yaptığımız siteyi bir domain halinde barındırabiliyorduk.

“Dot TK” da yaklaşık 20 ile 40 arasında domain alarak hep kendimi geliştirmeye çalıştım. Yani her ne iş yaparsam yapim ondan birşeyler öğrenmeye çalıştım. Ve başarılıda oldum.

2013 yılında “Blogger” adında bir efsane ile tanıştım. “Blogger” bu işte ilerlememde gerçekten çok büyük rol oynadı. “Blogger” İle 1 yıl boyunca kendimi dahada geliştirdikten sonra.

2014 yılında iyikide tanışmışım dediğim “WordPress” ile tanıştım ve bu alanda en iyisi olduğunu bana kanıtladı.

2014’ten bu yana “WordPress” ile devam ettim ve bir çok şeyler öğrendim. Ve “WordPress” le beraber “HTML” öğrendim. “HTML” her ne kadar basitte gözükse her işin zorlukları vardır.

Son olarak “Tasarımcı Genç” sitesini kurarak web tasarım hakkında bildiklerimi başkalarına ücret karşılığında yapmaktayım.

 

Son olarak (Web Tasarım İşi) yapmış ve bulunmuş olduğum işler aşağıdakilerdir.

  1. Ercan Kızılkoca (Pasif)
  2. Tasarımcı Genç (Aktif)
  3. Wm Mekanı (Aktif)
  4. Pc Uzman (Aktif)
  5. Anında Para (Aktif)
  6. Nasıl Yapılabilir (Aktif)
  7. Kamu News (Aktif)
  8. Web Ortamı (Aktif)

 

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.
Makale al
sonbolumunuizle.com