Duyuru:

Adsense Reklamlarına Tıklayarak BloggErcan'a Destek Olabilirsiniz.

google-duo-hesabi-nasil-silinir
  • Ercan KIZILKOCA
  • 2 Nisan 2017
  • 0
  •  1

Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?

Google Duo Hesabı Nasıl Silinir?

Son zamanlarda popülerite kazanan Google Duo’da hesap silme işlemi nasıl yapılır gibisinden aramalar arttığını farkettim, ve bunu hakkında bir makale yazmak istedim.

Mesajlaşma ve görüntülü arama konusunda nerdeyse her iki güne bir uygulama görmekteyiz. Yeni çıkan birçok uygulamayı da telefonumuza indiriyor ve kuruyoruz. Google Duo bu uygulamalardan biridir. Görüntülü arama ve mesajlaşma konusunda birçok olanak sağlamaktadır.

Dünya’nın bilişim sektöründe en köklü ve en ünlü firması olan Google çıkarmış olduğu ürün ile kendinden söz ettirmektedir. Zaman içerisinde birçok kişi tarafından kabul görmüş olsa da uygulamayı kullanmaktan memnun olmayanlarda elbette var. Google Duo hesabı nasıl silinir sorusuna şimdi hep birlikte cevap arayacağız.

 

google-duo-hesabi-nasil-silinir-kapatilir

Kullanımı ve Özellikleri

Geçtiğimiz dönemlerde telefon uygulamaları sektöründe yerini alan uygulama birçok özelliği ile de kendinden söz ettirmektedir. Birçok uygulamanın aksine tamamen kolay ve kullanılabilir bir ara yüzü sahiptir. Uygulamaların birçoğunda neredeyse görülmeyen birçok özelliğe sahiptir. Aradığınız ilk andan itibaren karşıdaki insanın resmini görebilmektesiniz. Wifi veya hücresel veri hizmetleri ile aktif bir şekilde dilediğiniz her yerden kullanabilirsiniz. Yüksel kalitede görüntülü arama yapma hizmeti sunmaktadır.

 

Kaydolma İşlemi

Uygulamaya kayıt olmak inanılmaz  derecede basit bir işlem gerektiriyor. Google Play veya Apple Store aracılığı ile uygulamayı bulmalısınız daha sonrasında ise indirme talimatı vererek uygulamanın doğru bir şekilde inmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama indikten sonra kurulum aşamasında telefonun içerisinde bulunan sim kart numarasını yani diğer bir tarifi ile telefon numaranızı girmelisiniz. Girdikten sonra telefonunuza gelen şifre ile son aşamayı da bitirdikten sonra uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

 

google-duo-hesabi-nasil-silinir-kapatilir

 

Hesap Silme İşlemi

Akıllı telefonlarınıza indirmiş olduğunuz görüntülü görüşme özelliği bulunan uygulamadan kaydınızı silmekte bir o kadar basit bir yöntem gerektirmektedir. Programı açtıktan sonra sağ üst köşede yer alan ‘NOKTA’ işaretlerine tıklıyoruz. Daha sonrasında ise karşımıza çıkan panelden ‘AYARLAR’ bölümünü seçiyoruz. Bu kısımda yer alan ‘TELEFON NUMARASI KAYDINI İPTAL ET’ seçeneğine tıklayıp onayladıktan sonra üyeliğimiz silinmektedir.

 

 

YAZAR’IN TAVSİYESİ: Google DUO Nasıl İndirilir Ve Kurulur

 

MAKALEMİ FAYDALI BULDUYSANIZ BİR YORUMUNUZU EKSİK ETMEYİN ? VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN.

Ercan KIZILKOCA

Yazar: Ercan KIZILKOCA #administrator

Genç ve Hırslı Bir Webmaster.
Tüm Yazılarına Git
Hazır makale al