Duyuru:

Adsense Reklamlarına Tıklayarak BloggErcan'a Destek Olabilirsiniz.

game-of-thrones-8-sezon-ne-zaman-basliyor
  • Ümit Candan
  • 1 Eylül 2017
  • 3
  •  26

Game of Thrones 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Game of Thrones’un sezon finalinin ardından hayranları tarafından oldukça fazla sorulan sorular arasındaki Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor sorusunun  yanıtını bu içerikte buluyorlar. HBO’nun hacklenmesinin ardından Game of Thrones’un  8. sezonun senaryosunun sızdırıldığı söylentileri arttı. Game of Thrones yeni sezonda bölümler normal sürelerini aşarak film kıvamında olacak. Peki Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor?7. sezonu ile bize sürekli duygu değişimleri yaşatan Game of Thrones 8. sezon başlama tarihi araştırılıyor. Son bölümde Jon Snow’un ailesi netlik kazanırken Deanerys ile sevişmeleri de yeni sezonda dengeleri nasıl etkileyecek? HBO’nun hacklenmesi ile kaçak sitelerde  bir çok bölüm yayınlanma tarihinden önce yerini almıştı. Şimdi ise dolaşan söylentilere göre deep web’de bir forumda Game of Thrones yeni sezonun senaryosunun ilk bölümlerinin yayımlanmış olması. Game of Thrones 8. sezon senaryosu kısa bir süre paylaşıldıktan sonra kaldırılmış. Peki Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlıyor?

 

got-8-sezon-ne-zaman-basliyor

 

GAME OF THRONES 8. SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Sezon finali yapan Game of Thrones 8. sezonun başlangıç tarihi net değil. Son bölümde yaşananlar ile Westeros’un dengeleri altüst olacak gibi gözüküyor. Jon’un bir piç olmadığının tescillenmesi ile Game of Thrones yeni sezon beklentilerini iyice yükseltti. Ak ejdarha ile duvarı yıkan Gece kralı kuzeye doğru ilerliyor. İttifak akgezenleri durdurabilecek mi gibi soruları artık yeni sezonda öğreneceğiz. Game of Thrones 8. sezonun 2019 yılında yayınlanması bekleniyor. Yaz aylarına yetişip yetişmeyeceği ise tam olarak bilinmiyor.

  

YENİ SEZONUN BÖLÜMLERİ 90 DAKİKAYI BİLE AŞABİLİR

”A Song of Ice And Fire adlı George R.R. Martin” romanından televizyon serisine uyarlanmış olan Game of Thrones 8. sezonda tüm bölümleri uzun olacak 80 veya 90 dakikayı kolayca aşabilecek. Bölümler uzun metrajlı film tadında izleyici karşısına çıkacak. Bölümlerin uzaması ile de Game of Thrones 8.sezon yayınlanma tarihinin de ileriye taşınması bekleniyor.Çekimler ise Ekim ayında başlayacak.

 

game-of-thrones-8-sezon-ne-zaman-basliyor-

 

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için BeIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden ise altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connect’e bağlanarak izleyebilirsiniz. Game of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekildedir.

 

Game Of Thrones 8.Sezon Sızan Bölüm Senaryoları

 

Yazar: Ümit Candan #author


Tüm Yazılarına Git
  • Bir çeşit marketing olduğunu düşünüyorum. İnsanlarda merak uyandırarak daha çok izleyici çekmeyi düşünüyor olabilirler.

    • Farklı ve bilmediğimiz bir çok reklam stratejisi var bunlarda onlardan birisi olabilir 🙂

  • Medeni EKinci
    Güzel dizi ama . adamlar yapıyor 🙂

Makale al
sonbolumunuizle.com