Duyuru:

Adsense Reklamlarına Tıklayarak BloggErcan'a Destek Olabilirsiniz.

duzenli-icerik-girmenin-etkileri-nelerdir
 • Ercan KIZILKOCA
 • 1 Nisan 2017
 • 6
 •  2

Düzenli İçerik Girmenin Etkileri Nelerdir ?

Düzenli İçerik Girmenin Etkileri Nelerdir ?

Bloglarda düzenlik içerik oluştrmanın Google üzerinde ve okuyucular üzerinde gerçekten muhteşem denebilecek kadar çok etkisi vardır. Google üzerindeki etkisi genel olarak şöyledir.

Google güncel içerikli siteleri sever ve bu tarz siteleri yukarılara çıkartır. Şöyle düşünelim, Yeni açtığınız bir blogta veya web sitesinde siz hergün düzenli olarak 1 ile 5 arasında makale giriyorsunuz. Google derki; Bu hem yeni site bunu yukarılara çıkarıp destekleyelim. Hemde gerçekten güncel içerikler giriyor der. Bu sayede Google sizi hem yukarıya çıkarır hemde sizi orada kalıcı olarak tutabilir.

 

duzenli-icerik-girmenin-etkileri

 

Okuyucular üzerindeki etkisi genel olarak şöyledir; tekrardan şöyle bir düşünelim. Sizin takip ettiğiniz bir blog var ve sizin işinize çok yarayan bir blog, ve siz bu blogda zaman geçirmekten hoşlanıyorsunuz.

Bu blog içerik girmediğinden dolayı bir zaman sonra sizin gözünüzde yavaş yavaş düşecek ve başka bloglara gideceksiniz. Siz hergün olmasada 2 günde bir düzenli olarak makale girer iseniz hem okuyucunuz aktif olarak sizin sitenizi ziyarete gelir hemde okuyucularınız sıkılmadan bloğunuzda oldukça çok vakit geçirir.

Böylelikle 2 işi başarmış olursunuz, hem okuyucularınız bloğunuzu çokça ziyaret eder. Hemde sizin siteniz çok trafikten dolayı Google sizi yukarılara çıkartır.

Bu yüzden sürekli güncel olun ve Kopyala – Yapıştır makale yapmaktan vazgeçin artık. Bu zaman kaybını önleyebilir fakat emek verdiğiniz blog için bir müddet sonra hüsran olabilir.

 

 

YAZAR’IN TAVSİYESİ: Özgün Olarak Sitenizin Hitini Arttırın

 

MAKALEMİ FAYDALI BULDUYSANIZ BİR YORUMUNUZU EKSİK ETMEYİN ? VE PAYLAŞMAYI UNUTMAYIN.

Ercan KIZILKOCA

Yazar: Ercan KIZILKOCA #administrator

Genç ve Hırslı Bir Webmaster.
Tüm Yazılarına Git
 • gerçekten çok faydalı bir makale olmuş bu makaleyi okumadan seocuyum demesin kimse

 • nurhan

  düzenli içerik giremiyorum maalesef 🙁 zaman kalmıyor ki işten güçten..

 • Kendi bloğuma düzenli olarak günde bir içerik de olsa giriyorum bunun seo açısından katkısı var mıdır acaba?

  • Tabii ki’de vardır. Düzenli içerik girmee devam edin 🙂

Hazır makale al